O firmie

ARO ARKADIUSZ DZIUBEK to przede wszystkim kamieniarstwo budowlane.

Firma kontynuuje 73 letnią tradycje kamieniarską, od czasu, gdy w 1947 roku działalność otworzył Jan Dziubek senior dziadek Arkadiusza współzałożyciela firmy. Przez wiele lat firma produkowała nagrobki, parapety, posadzki i schody niemal wyłącznie z lastriko. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia lastriko ustąpiło miejsca produktom z kamienia naturalnego, a to spowodowało, że poszerzyła się oferta firmy. Od tego czasu coraz częściej zaczęły pojawiać się duże zlecenia produkcji dla branży budowlanej.

ARO ARKADIUSZ DZIUBEK to gwarancja rzetelności i jakości.  Firma jest odpowiedzią na zmieniający się rynek branży budowlanej i rosnące wymagania precyzji oraz szybkości wykonania gotowego produktu. Specjalnością firmy jest produkcja blatów kuchennych i łazienkowych oraz schodów, tarasów i posadzek kamiennych z granitu, marmuru i konglomeratu.

ARO ARKADIUSZ DZIUBEK to wykwalifikowana i doświadczona załoga oraz nowoczesna produkcja oparta na urządzenizch CNC, które pozwalają nie tylko zwiększyć wolumen produkcji, ale  przede wszystkim dokładność wykonania.

 

 

 
 
 
 
 
 

Napisz do nas lub zadzwoń

Kontakt

 

SIEDZIBA FIRMY
Producent schodów, blatów i parapetów kamiennych

43-300 Bielsko-Biała
ul. Karpacka 141

Oddział Małopolska
32-650 Kęty
ul. Wszystkich Świętych 45

 

Godziny otwarcia biura

Pn - Pt  8.00-16.00

So  10.00-13.00

 

 

DZIAŁ HANDLOWY

600 732 777

PRODUKCJA 

600 732 777

HURTOWNIA KAMIENIA

600 732 777
Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Kamieniarstwo Dziubek" z siedzibą w UL. Lipnicka 132, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
(C) 2022 Kamieniarstwo ARO Arkadiusz Dziubek - Wszelkie prawa zastrzeżone - Schody kamienne Bielsko - Blaty kamienne - Parapety Kamienne - Producent schodów kamiennych blatów parapetów - Andrychów Kęty
Strony internetowe Bielsko Pozycjonowanie stron Bielsko