Materiały - Trawertyn

Trawertyn to skała porowata. Posiada liczne, naturalne pory powstałe na skutek uwięzionych bąbelków powietrza podczas formowania.

Trawertyn sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, może służyć jako posadzka, schody, blaty łazienkowe, ściany i elewacje. Zastosowany na ścianie nie potrzebuje żadnych dodatkowych ozdób. Dzięki oryginalnej strukturze i zachwycającej barwie nadaje eleganckiego i ekskluzywnego charakteru każdej aranżacji. Trawertyn wypełniany przezroczystą żywicą lub specjalną szpachlą to idealne rozwiązanie na podłogę do łazienki i kuchni. Praktyczne i łatwe w utrzymaniu w czystości. Niewypełniane trawertyny posiadają porowatą, antypoślizgową powierzchnię z tego powodu są chętnie wykorzystywane przy basenach i na schodach.

Trawertyn występuje najczęściej w ciepłych kolorach od kremowego przez beż, brąz a nawet żółty i czerwony.


Napisz do nas lub zadzwoń

Kontakt

 

SIEDZIBA FIRMY
Producent schodów, blatów i parapetów kamiennych

43-300 Bielsko-Biała
ul. Karpacka 141

Oddział Małopolska
32-650 Kęty
ul. Wszystkich Świętych 45

 

Godziny otwarcia biura

Pn - Pt  8.00-16.00

So  10.00-13.00

 

 

DZIAŁ HANDLOWY

600 732 777

PRODUKCJA 

600 732 777

HURTOWNIA KAMIENIA

600 732 777
Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Kamieniarstwo Dziubek" z siedzibą w UL. Lipnicka 132, 43-300 BIELSKO-BIAŁA . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
(C) 2022 Kamieniarstwo ARO Arkadiusz Dziubek - Wszelkie prawa zastrzeżone - Schody kamienne Bielsko - Blaty kamienne - Parapety Kamienne - Producent schodów kamiennych blatów parapetów - Andrychów Kęty
Strony internetowe Bielsko Pozycjonowanie stron Bielsko